Wyprawa do INDII i NEPALU – kolorowe święto Holi marzec 2020

Ponownie zapraszamy na niezwykłą podróż do serca Azji. Czy można Indie opowiedzieć? Żadne słowa, zdjęcia, filmy, obrazy nie zdołają Was przygotować na spotkanie z tym krajem. Fala dźwięków, zapachów, kolorów każdego zwala z nóg przy pierwszym kontakcie. A potem… Indie kocha się lub nienawidzi, nikogo nie zostawiają obojętnym. Jak będzie w waszym przypadku? Nie wiem, ale jedno jest pewne. Warto je zobaczyć i poczuć wszystkimi zmysłami.

Wyprawa Indie - Nepal

Wyprawa Indie – Nepal

To jedyne miejsce na świecie, gdzie naprawdę można zwątpić w istnienie Europy. Nasza trasa wiedzie przez symbole Indii: Tadż Mahal – najpiękniejszy pomnik miłości , Varanasi- miejsce magiczne i święte. A Nepal jest jak zielony oddech po barwnych Indiach. Kathmandu- miasto magicznie przenoszące w przeszłość, Himalaje – najwyższe góry świata po prostu tam są, jak niezwykła scenografia, wabiąc trekkingowymi szlakami od wioski do wioski.

To świetna wyprawa dla tych, którzy udają się do Indii i Nepalu po raz pierwszy, by pokochać Azję , jej różnorodność i odmienność.

Jeżeli chcesz zobaczyć co może Cię spotkać na tej wyprawie, to zobacz naszą fotorelacje z poprzednich wyjazdów do Indii i Nepalu.

Ten program przez lata cieszył się wielkim powodzeniem. Realizowaliśmy go wiosną i jesienią. W tym roku znowu go wznawiamy na prośbę tych z Was, które nie zdążyły posmakować i doświadczyć tej klasycznej, ale pełnej niespodzianek wyprawy. Grupa jest potwierdzona i jeszcze kilka wolnych miejsc pozostało.

Tu znajdziesz szczegółowy program wyprawy Indie-Nepal .

A tu możesz zarezerwować miejsce na wyprawie formularz rezerwacji .

Zaproś przyjaciółkę, zapytaj koleżankę, zabierz bratnią duszę. Albo dołącz sama! Jesteś równie mile widziana solo,

zapraszam,

Anka Dzika Baba

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyprawy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.