Archiwum kategorii: Aktualności

Podróżowanie w czasach zarazy

dzika baba podroz w czasach zarazy

Czy świat na powrót stanie się bezpiecznym miejscem, które znamy i kochamy? Na czerwiec 2020 mieliśmy w planach wspaniałą podróż przez Peru, od Amazonii do Andów. Udało się! Odkładaną wyprawę do Peru zrealizowaliśmy w maju 2021. Było pięknie, i wszystko … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Podróżowanie w czasach zarazy została wyłączona

Safari w Afryce i Zanzibar – październik 2021

safari zanzibar Tanzania

Dokładnie w tym samym terminie mamy zaplanowaną wyprawę do Nepalu i na Goa w Indiach. Ponieważ dziś (11 sierpnia 2021) zarówno Nepal jak i Indie są wciąż zamknięte dla turystów, podjęłyśmy z Babami decyzję o wyprawie alternatywnej. Jeśli do 5 … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności, Wyprawy | Otagowano , , , , , , , | Skomentuj

Peru – od Amazonii do Andów – maj/czerwiec 2021

Peru od Amazonii do Andów

Wyjątkowa trasa zaprojektowana specjalnie dla Was, podróż przez Peru od Amazonii do Andów. Rozpasana zieloność kwitnącej dżungli i szczyty najwyższych gór Ameryki Południowej. Program unikający wydeptanych szlaków, prowadzący przez miejsca mało znane i nieuczęszczane. Ale będą również te must see, czyli … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Peru – od Amazonii do Andów – maj/czerwiec 2021 została wyłączona

Święto Zmarłych w Meksyku, Gwatemala, Belize – miasta Majów ukryte w dżungli – listopad 2021

meksyk-gwatemala-belize-1-dzikababa

      Esencja Przygody: podążanie śladami Majów, piękna dzika przyroda, błękitne góry Sierra Madre, miasta skryte w dżungli, tukany i flamingi. A na okrasę Morze Karaibskie i rafa koralowa w Belize. Bo tu panuje duch historii i tajemnicy.  Chciałabyś sięgnąć po … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Święto Zmarłych w Meksyku, Gwatemala, Belize – miasta Majów ukryte w dżungli – listopad 2021 została wyłączona

Dlaczego z Dziką Babą? ponieważ masz:

podróż z Dziką Babą

 99% gwarancji, że współtowarzysze będą równie fajni jak Ty- taki rodzaj podróżowania wybiera określony typ ludzi; 1% daję na wyjątki, które oczywiście potwierdzają regułę i nadają smaczku wyprawie oczyszczenie psychiczne, emocjonalne, duchowe plus odrobina wysiłku fizycznego , który tylko potęguje … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Dlaczego z Dziką Babą? ponieważ masz: została wyłączona

Single ! specjalnie dla Was

DSCN6589 [1600x1200]

Wszystkie wyprawy z Dziką Babą bez dodatkowych opłat! My lubimy pojedyncze osoby płci obojga, na każdej wyprawie jest ich kilka. U nas znajdziesz przygodę w dobrym towarzystwie,  niezapomniane wrażenia, nowe znajomości i przyjaźnie. Nic tak nie zbliża, jak wspólna podróż, … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Otagowano , | Możliwość komentowania Single ! specjalnie dla Was została wyłączona

Magazyn “SENS” o DZIKIEJ BABIE

Agatka

…Takie babskie podróżowanie przypomina mi dawny zwyczaj… Kiedy kobiety w różnym wieku siadały razem i zaczynały snuć opowieść za opowieścią. Powstawały nie tylko piękne rękodzieła, ale też niewidzialne nici, które zacieśniały poczucie wspólnoty między uczestniczkami… …Ten tydzień czy dwa spędzone w innej … Czytaj dalej »

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Magazyn “SENS” o DZIKIEJ BABIE została wyłączona
Strona 1 z 212