Dlaczego właśnie z nami warto?

Różnorodność wrażeń

Programy naszych wypraw są tak dobrane, byś mógł poczuć egzotyczne miejsca wszystkimi zmysłami. By zapewnić Ci różnorodność wrażeń, smaków i doznań, ale również bezpieczeństwo. Wkładamy w to wieloletnie doświadczenie w podróżowaniu.

Cuda natury i architektury

Od podziwiania budowli sprzed tysięcy albo setek lat (jak Ankor zanurzony w dżungli Kambodży lub miasto Inków Machu Picchu w Peru) przez atmosferę miejsc znanych wszystkim ale wciąż autentycznych, niepowtarzalnych i naprawdę wartych odwiedzenia (jak Waranasi nad Gangesem w Indiach) po oszołomienie bogactwem przyrody i wspaniałymi krajobrazami (księżycowy dymiący wulkan Bromo na Jawie, zachód słońca nad Mekongiem, kolorowe rafy koralowe) i te miejsca z dala od utartych szlaków (sami zobaczycie).

Małe grupy 6-12 osób

Podróżowanie małymi grupami ułatwia korzystanie z miejscowych środków lokomocji, podglądanie przyrody, wmieszanie się w tłum na lokalnym targowisku, autentyczny kontakt z mieszkańcami. Mała grupa to możliwość reagowania na wasze życzenia i elastyczność działań.

Dotykanie świata

Organizujemy wyprawy, które pozwolą uchylić okno w naszej świadomości i spojrzeć na ten inny świat bez uprzedzeń. Chcemy patrzeć ludziom w oczy a nie obserwować ich zza szyby klimatyzowanego autokaru. Chętnie bierzemy udział w lokalnych świętach, cieszymy się, gdy spotkamy miejscowe wesele. Staramy się wybierać hotele i przewodników , którzy mają wkład w ochronę miejscowej kultury. Okazujemy szacunek innej religii, innemu sposobowi życia. Nie oceniamy i nie pouczamy.
Wyjdziemy z dzielnic stworzonych dla turystów i poszukamy tych prawdziwych . Spotkamy ludzi żyjących w biedzie (przecież tak żyje 80% mieszkańców Ziemi) a mimo to często radośniejszych i szczęśliwszych od nas.

Nie chcemy pobić rekordu prędkości zwiedzania i liczby przejechanych kilometrów. Wiemy kiedy się zatrzymać i odpocząć. Czasem mniej znaczy więcej- mniej zaliczonych miejsc a więcej wrażeń i osobliwości.

Podróżuj i kupuj

Nie zadzieramy nosa i nie twierdzimy, że interesują nas wyłącznie wysoka kultura i dzika natura. Znamy miejsca, gdzie można kupić wspaniałe pamiątki bezpośrednio od artystów i rzemieślników. Dzięki temu będziesz miał wspaniałe niepowtarzalne dzieła, a pieniądze trafią do twórców . Uwielbiamy koloryt lokalnych bazarów, suków i pchlich targów.

Opieka doświadczonego pilota

Wszystkie proponowane trasy są przez nas osobiście przejechane i sprawdzone. W ciągu całej wyprawy towarzyszy Ci polskojęzyczny doświadczony pilot, kochający podróże i różnorodność świata, znający miejscowe zwyczaje i specyfikę danego kraju. Jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, pomoże w każdej sytuacji.

Prawdziwe przyjaźnie

Nasze podróże pomagają zerwać z codzienną rutyną, poznać wspaniałych ludzi i nawet zaprzyjaźnić się z nimi (wszak wspólne zainteresowania i przeżycia to piękny wstęp do przyjaźni) i wrócić do pracy w pełni sił, odnaleźć w sobie spontaniczność i radość życia.

 

Zamień komfort na prawdziwą przygodę!

To wypoczynek wspanialszy od innych, a wspomnienia bezcenne.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.