Ceny

Pierwsza część ceny to zaliczka i oferta cenowa biura razem. Obejmuje: ubezpieczenie KL i NNW, opiekę polskiego licencjonowanego pilota, dodatkowe opłaty wg. programu, koszty biura. Może być zapłacona w zlotówkach lub w podanej walucie.

Druga część ceny nie jest ofertą biura ( i nie wpłacamy jej w biurze). Jest to informacja o minimalnej kwocie pieniędzy potrzebnej do swobodnego podróżowania po danym kraju. Wkalkulowane w nią są m.in. bilety na wszystkie środki transportu na miejscu łącznie z przelotami wewnętrznymi, noclegi , bilety wstępu, miejscowe pozwolenia . Wszystkie koszty lokalne związane z podróżą opłacamy dopiero na miejscu bez żadnych marż biura. Każdy płaci tylko za siebie i tylko za te usługi z których  korzystał. Pieniądze wpłaca się stopniowo na ręce pilota by sprawnie regulować rachunki, ale każdy jest rozliczony indywidualnie.

Koszt noclegów jest obliczony w oparciu o ceny noclegów w hotelach turystycznych w pokojach dwuosobowych.

Cena ta nie obejmuje wyżywienia.

W programie są również wycieczki fakultatywne oraz atrakcje dodatkowe ( np. lot helikopterem, nurkowanie). Jeśli planujemy wziąć w nich udział należy doliczyć ich koszt do zakładanych wydatków lokalnych.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.