O biurze

Biuro Podróży Alternatywnych DZIKA BABA powstało z miłości do podróży.

Anna Struzik - właściciel biura oraz pilot wypraw Anka

Po prostu kocham podróże. Zapraszam Cię na wędrówkę, w której będę przewodnikiem, kimś kto pomaga odnaleźć drogę. Część wypraw będę pilotować osobiście. Poprowadzę przez kraje, których nie znasz tak, by było bezpiecznie, ciekawie, inaczej. Moje ulubione miejsca to wyspy Indonezji i Kambodża. Moje marzenie, to zorganizować klan Dzikich Bab, podróżujących po całym świecie z uśmiechem i radością! Ulubione cele podróży – im dziksze, tym lepsze. Podróżowanie to przyjemność. Po prostu.

Kasia SiekierzyńskaKasia

Baby mówią o niej “Matka Katarzyna”, bo opiekuje się nimi jak nikt. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, nauczy nawet jak zapakować plecak. Jeździ głównie rowerem, chodzi po górach, podróżuje, biega w półmaratonach i  na nartach biegowych. Współorganizatorka i uczestniczka Pierwszej Kobiecej Zimowej Wyprawy Spitsbergen 2012, uczestniczka Rowerowego Jamboree z Polski do Japonii 2015 (etap VII 1000km przez Pamir), weszła między innymi na Kilimanjaro i Mont Blanc, pilot wypraw m.in. do Indii, Nepalu, Afryki Środkowo-Wschodniej i Południowej, prowadzi trekkingi w Himalaje, organizuje spływy kajakowe, wyjazdy na biegówki i wycieczki rowerowe w Polsce. Zaangażowana w organizację Festiwalu Na Szagę, Winter Camp, członek Drużyny Szpiku.

Grzegorz - ulubiony kierunek podróży to MeksykGrzegorz

Dobry duch całego przedsięwzięcia. Jego największą miłością jest Meksyk, który przejechał od oceanu do oceanu. Na co dzień zajmuje się leczeniem i ratowaniem życia, więc nigdy nie traci zimnej krwi. Ma wspaniałe poczucie humoru, rzecz bardzo cenną w podróży.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.