Rezerwacja krok po kroku

  1. Zapoznaj się z programem wyprawy i pomyśl czy odpowiada ci taki właśnie sposób podróżowania?
  2. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń , spotkaj się osobiście lub napisz  e-mail. Możemy również  porozmawiać przez skypa. Z przyjemnością odpowiem na pytania i wyjaśnię wątpliwości ( gdy będę akurat na wyprawie , informacji udzieli ktoś równie miły i dobrze poinformowany).
  3. Dokonaj wstępnej rezerwacji na gotowym formularzu na naszej stronie internetowej https://www.dzikababa.pl/do-pobrania/umowa-wstepna/.  W ciągu 3 dni dokonaj przelewu zaliczki w wysokości podanej dla danej wyprawy ( jeśli grupa nie zostanie utworzona i wyjazd nie dojdzie do skutku otrzymasz 100% zwrot zaliczki)

Po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych potwierdzamy wyjazd. Kontaktujemy się z każdym uczestnikiem z informacją, że wyjazd na pewno się odbędzie.  Wyznaczamy tez termin wpłaty drugiej raty ( zwykle jest to ok. 40 dni przed wyjazdem) , chyba że wcześniej należy np. zakupić wizy .

Do 2 tygodni przed wyjazdem wysyłamy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zbiórki, lotów oraz inne informacje szczegółowe związane z daną wyprawą.

Voucher zniżkowy:

Na zakończenie wyprawy stajesz się szczęśliwym posiadaczem wirtualnego kuponu zniżkowego o wartości 300 zł. Możesz go wykorzystać przy rezerwacji następnej wyprawy.

Kupon ważny jest przez rok. Aby z niego skorzystać, należy:

  • zarezerwować udział w następnej wyprawie przed upływem 12 miesięcy od daty wydania,
  • oraz się o niego upomnieć (czyli powiedzieć mi, że macie i chcecie wykorzystać)

Liczy się data rezerwacji, a nie wyprawy. Można ją zrobić nawet rok do przodu, więc tak naprawdę ważność vouchera można przedłużyć do 24 miesięcy.

Możesz go dodatkowo komuś podarować, też się liczy. W ten sposób jego wartość można podwoić albo i potroić.

Chcesz go wykorzystać? Powiedz mi, że taki voucher posiadasz. A jego równowartość będziesz mógł odliczyć przy wpłacaniu II raty.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.